Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

DACHSER získal tři ocenění Image Awards

Mezinárodní logistický provider DACHSER dosáhl v rámci studie německého časopisu Verkehrsrundschau Image Ranking 2014 nejvyššího ocenění za známost a reputaci značky hned ve třech kategoriích: Poskytovatelé nákladních přeprav a sběrné služby, Logistika potravin a spotřebního zboží a Letecká a námořní přeprava.

DACHSER tak dosáhl ocenění ve všech třech hlavních oblastech své činnosti. „Výbornou pověst naší společnosti vytvářejí naši zaměstnanci – udržují vysoké standardy kvality, jsou kompetentními poradci našich zákazníků a neustále zvyšují laťku v poskytování služeb,“ vysvětluje Bernhard Simon, mluvčí koncernu DACHSER, a dodává, „pozitivní zpětná vazba od našich zákazníků z oblasti průmyslu a retailu nás motivuje k tomu, abychom v tomto procesu pokračovali a i nadále se zdokonalovali.

Ocenění Image Awards je udělováno na základě výsledků studie Image Ranking, kterou uveřejňuje německý odborný magazín Verkehrsrundschau, a vyhlašuje tak nejlepší společnosti v oblasti přepravních a logistických služeb. Studie „Image Ranking 2014“ vychází z výsledků výzkumu, který realizoval institut pro výzkum trhu Kleffmann Group. Výzkum zjišťoval známost a reputaci 88 logistických společností v pěti tržních segmentech a byl proveden u 400 logistických manažerů, kteří působí v průmyslových a obchodních firmách.

V této studii získal DACHSER z možných 1 000 bodů 723 bodů v kategorii Poskytovatelé nákladních přeprav a sběrné služby, v kategorii Logistika potravin a spotřebního zboží 776 bodů a v kategorii Letecká a námořní přeprava 700 bodů. Těmito výsledky se DACHSER zařadil na první místo ve všech třech hlavních kategoriích.

Ve studii „Image Ranking 2014“ potvrdilo 96,3 % respondentů, že reputace poskytovatele služeb hraje při jejich rozhodování o přidělování přepravních a logistických zakázek významnou roli. Celková image logistických společností je podle dotazovaných nejvíce ovlivněna třemi faktory: poměrem cena/výkon, orientací na zákazníka a kvalitou poskytovaných služeb.

Základní informace o skupině DACHSER

Rodinná společnost DACHSER se sídlem v německém Kemptenu je předním poskytovatelem logistických služeb v Evropě. Dachser poskytuje komplexní přepravní logistiku, skladování a individuální zákaznické služby ve třech obchodních oblastech: DACHSER European Logistics, DACHSER Food Logistics a DACHSER Air & Sea Logistics. Nabídku doplňují další služby jako kontraktní logistika, konzultace a poradenství a specifická řešení přizpůsobená na míru jednotlivým odvětvím. Díky komplexní dopravní síti jak v Evropě, tak i v zámoří a informačním technologiím, které jsou plně integrovány do všech systémů, poskytuje DACHSER inteligentní logistická řešení po celém světě. V současnosti zaměstnává 21 650 lidí ve 42 zemích a 421 pobočkách po celém světě. Za rok 2012 zrealizoval přepravu 49,8 milionů zásilek vážících celkem 37,46 milionů tun. Celkový obrat koncernu  DACHSER v roce 2012 činil 4,41 miliard eur. Pro více informací navštivte www.dachser.cz.

Základní informace o společnosti DACHSER v České republice

DACHSER působí na trhu logistiky a zasilatelství již od roku 1992, kdy byla založena společnost E.S.T. a.s., poskytující služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, skladování a celních služeb. Portfolio společnosti bylo postupně rozšířeno i o služby v oblasti letecké a námořní dopravy. V roce 2004 se E.S.T. stala exkluzivním partnerem společnosti DACHSER pro Českou republiku, v roce 2006 uzavřela smlouvu o joint venture s mezinárodním poskytovatelem logistických služeb DACHSER a začala vystupovat pod jménem DACHSER E.S.T. a.s. Proces integrace byl završen rozhodnutím o přejmenování společnosti na DACHSER Czech Republic a.s. s účinností od 1. 1. 2010.

DACHSER disponuje téměř 44 000 m² distribučních a překládkových skladových ploch po celé republice. Ve svých osmi pobočkách (v Kladně, Ostravě, Brně, Břeclavi, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Praze a na pobočce DACHSER Cargoplus) v současné době zaměstnává přes 355 lidí. 

 

Zdroj: crestcommunications