Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

DACHSER navyšuje podíl v Oy Waco Logistics

Mezinárodní logistický provider DACHSER navýšil svůj podíl ve společnosti Oy Waco Logistics Finland. Tato firma, která sídlí ve městě Vantaa v jižním Finsku nedaleko Helsinek, poskytuje služby v oblasti letecké a námořní přepravy.

Oy Waco Logistics Finland byla založena v roce 1996 předními  členy asociace WACO (World Air Cargo Organisation) a třemi finskými společnostmi. Po akvizici společností DACHSER zůstává jediným dalším akcionářem japonská logistická společnost Nishitetsu Railroad (NNR). Oy Waco Logistics Finland dnes zaměstnává 54 pracovníků a díky pobočkám ve městech Lahti, Oulu, Tampere a Vaasa pokrývá celou „zemi tisíců jezer“. V roce 2012 společnost vykázala příjmy ve výši téměř 24 milionů euro.


„Finsko je velmi zajímavý trh pro oblast letecké a námořní přepravy, a proto jsme se rozhodli posílit zde naši působnost,“ říká Thomas Reuter, ředitel Air & Sea Logistics skupiny DACHSER. „Velmi nám záleží na stabilitě a kontinuitě jak u zákazníků, tak i našich zaměstnanců, proto společnost Oy Waco Logistics Finland zůstane i nadále členem asociace WACO. Budeme pokračovat ve zkvalitňování a rozšiřování našich služeb v oblasti letecké a námořní přepravy tak, abychom mohli našim zákazníkům na severu Evropy nabídnout řešení v DACHSER kvalitě,“ dodává Thomas Reuter.

 

Zdroj: eulog