Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

DACHSER získal cenu Čekia Stability Award

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic převzal certifikát Čekia Stability Award. Prestižní ocenění, které vyhlašuje sdružení Czech TOP 100, bylo logistické společnosti uděleno s nejvyšším možným ratingem AAA.

ČEKIA Stability Award je prestižní ocenění, které vyhlašuje sdružení Czech TOP 100 a jeho odborným garantem je společnost Bisnode Česká republika. Hodnocení poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Vyjadřuje její současný stav, finanční situaci, a to včetně predikce rizika jejího úpadku. Výstupem hodnotícího modelu je známka na desetistupňové škále, kde nejlepší možné hodnocení je AAA, na které dosáhnou pouhá 2 % firem v České republice.

„Jsme rádi, že finanční stabilita jako jeden z pilířů udržitelného rozvoje naší rodinné společnosti byla potvrzena i nezávislým hodnocením, navíc s výsledkem, kterého dosáhne jen zlomek českých firem,“ říká Petr Kozel, generální ředitel DACHSER Czech Republic a.s., a dodává: „Věřím, že je to dobrý signál pro naše zákazníky a obchodní partnery.“

 

Zdroj: logisticsatoz