Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Dachser zavedl nové linky do dalších zemí

Mezinárodní logistický provider Dachser otevřel v květnu nové přímé linky sběrné služby. Z jeho pobočky na Kladně nyní každý den odjíždí i přímá linka do Kodaně, Barcelony a francouzského města Clermont-Ferrand. Přímé linky tvoří páteřní soustavu celé sítě pozemních přeprav společnosti Dachser. Jsou nataktovány tak, aby vyhovovaly aktuálním požadavkům trhu a splňovaly doručovací podmínky režimu entargo. Jejich spuštění obvykle předchází analýza zákaznických požadavků a infrastrukturních možností.

Nová linka do Kodaně, na níž se přepravuje velké množství nebezpečného zboží (ADR), využívá pozemní spojení po souši, které není tak závislé na výkyvech počasí jako spojení přes moře. Zákazníkům českého Dachseru umožňuje výhodné napojení na švédský trh. Přímou linkou do Barcelony Dachser reagoval na zvýšenou poptávku přeprav z České republiky do Španělska. Do regionu Katalánska, v němž sídlí i dvě nové akvizice Dachseru – logistické společnosti Azkar a Transunion, od nynějška Dachser doručuje do tří dnů. Nové spojení získala kladenská pobočka také s Eurohubem pro jižní a západní Evropu ve francouzském Clermont-Ferrand. Umožňuje pokrýt celou Francii dodávkami z České republiky do dvou až tří dnů.

„Český export se vzpamatovává“

„Otevření nových přímých linek je pro nás vždy pozitivním znamením toho, že se export České republiky vzpamatovává z útlumu způsobeného hospodářskou krizí,“ řekl Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel Dachser Czech Republic, a. s. „Těší nás, že se našim zákazníkům daří expandovat i na vzdálenější evropské trhy a že jim i tam můžeme nabídnout vysokou kvalitu naší sítě pozemních přeprav,“ dodal.

 

Zdroj. dnoviny