Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

DACHSER otevřel nové logistické centrum

DACHSER uvedl do provozu nové logistické centrum v britském Northamptonu. Rozkládá se na 7,4 hektarech a celková investice společnosti DACHSER zde dosáhla 26 milionů eur. Nový areál tvoří překládkový terminál o velikosti 5 948 metrů čtverečních, sklad pro služby kontraktní logistiky s kapacitou 20 000 paletových míst a kanceláře.

Nová pobočka vyrostla v průmyslové zóně Brackmills jižně od Northamptonu. V areálu se nachází i hlavní sídlo britské společnosti DACHSER. Růst exportu do kontinentální Evropy a rozvoj kontraktní logistiky a služeb s vysokou přidanou hodnotou učinily z této investice nezbytný strategický krok. Při návrhu těchto nových prostor hrály důležitou úlohu požadavky na ekologii a budova získala certifikát BREEAM „Very Good“.

„Logistické centrum v Northamptonu je denními přímými linkami napojeno na globální síť skupiny DACHSER,“ říká Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel společnosti DACHSER Czech Republic a dodává: „Díky tomuto centru se Northampton zařazuje mezi důležité platformy evropské sítě naší společnosti.“ DACHSER jakožto specialista na sběrnou službu využívá hustou síť strategicky rozmístěných poboček a inteligentní logistická řešení.

 

Zdroj: logisticsatoz