Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

CTP postaví další průmyslové parky v ČR a na Slovensku

Developerská společnost CTP chystá výstavbu několika dalších průmyslových parků, a to v západoslovenské Žilině a dvou v západních Čechách. CTP plánuje zvýšit pronajímatelné plochy ve svých parcích na 3 miliony čtverečních metrů do roku 2017, oznamuje developer.

CTPark Žilina vyroste v sousedství automobilky Kia Motors na pozemku o rozloze 10,7 hektaru s celkem 52 500 čtverečními metry nových ploch pro výrobní a logistické účely. Výstavba bude zahájena v brzké době v podobě 10 000 m2 dostupných v roce 2015. „Umístění nového parku bylo vybráno na základě požadavku zákazníka z rostoucího automobilového průmyslu v ČR a na Slovensku a souvisí se strategií CTP nabízet nejlepší průmyslová řešení kdekoli a kdykoli klienti potřebují,“ říká ředitel obchodního týmu CTP Jaroslav Kaizr.

V současnosti přidává do portfolia také další dvě lokality v západních Čechách poblíž hranic s Německem. Jde o CTPark Kadaň u Chomutova a CTPark Odrava u Chebu, které nabídnou výborný přístup na německý trh a vysoce kvalifikovanou a relativně levnou pracovní sílu.

 

Zdroj: skypaper