Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Green Square Říčany

Contera Green Square Říčany

Green Square Říčany je moderní Bussinnes park, který byl postaven na rekultivované části brownfieldu v areálu bývalého Interiéru Říčany. Park se nachází v blízkosti Pražského dálničního okruhu a nabízí více než 65.000 metrů čtverečních skladových, výrobních, kancelářských a obchodních prostor.

Nabízí zázemí zejména pro malé a střední podniky, R&D společnosti a firmy, které se zabývají logistickými operacemi nejen ve středních Čechách a Praze. Součástí projektu jsou i maloobchodní prostory v obchodní zóně, které doplňují stávající síť služeb. Příměstská lokalita nedaleko Prahy nabízí ideální podmínky co se týká pracovních sil, dostupnosti, jakož i přístupu na hlavní dálniční tahy. Nově postavené prostory jsou určeny k pronájmu, a jsou připraveny nájemcům na míru tak, aby vyhovovaly jejich specifickým požadavkům a nárokům. Tým zkušených architektů, designérů a stavebních inženýrů naplňují individuální potřeby každého klienta s cílem nabídnout konečný produkt v nejlepší dosažitelné kvalitě. Green Square Říčany nabízí komplexní služby svým nájemcům a ty se tak mohou plně soustředit na své podnikání.

Lokalita

Areál je strategicky umístěn na jihozápadním okraji hlavního města Prahy, v těsné blízkosti dálnice D1 a Pražského okruhu. Nejstarší historické informace o městě pochází z roku 1260. Současná populace je asi 13.000 obyvatel. Příjemné prostředí a dobré dopravní spojení do Prahy (veřejná doprava, vlaky, autobusy) podporují další dynamický rozvoj. Město má bohatou občanskou vybavenost ve formě nákupních center, restaurací a poskytovatelů dalších služeb stejně jako sportovního a kulturního zázemí. Vzhledem k těmto výhodám je jednou z nejvyhledávanějších lokalit.

Koncept

Důraz je kladen jak na celkový koncept areálu, tak na jednotlivé detaily. Důležitým aspektem v areálu je zeleň, která tvoří podstatnou část areálu Green Square Říčany. Použité stavební technologie jsou v souladu s vysokými standardy s cílem úspory provozních nákladů. Patří mezi ně vytápění na bázi tepelného čerpadla, využití LED osvětlení s nízkou spotřebou energie a dobrá tepelná izolace budovy. Použité materiály jsou šetrné k životnímu prostředí a vybírány s ohledem na celkové stavební investice a efektivitu provozních nákladů.

Aktuální nabídka Green Square Říčany >