Čemat vybudoval nový logistický areál

Čemat vybudoval nový logistický areál

Bohumínský Čemat, dodavatel příslušenství pro manipulační a stavební techniku, dokončil v těchto dnech majoritní výstavbu rozsáhlého logistického a skladovací areálu v Bohumíně v těsné blízkosti dálnice D1. Nově vybudované haly jsou nyní volně k pronajmutí.

V Bohumíně jsou nyní k dispozici tři haly s celkovou rozlohou 5 000 metrů čtverečních. Největší z nich nabízí 2000 metrů čtverečních plochy. Čemat začal se stavbou menšího počtu hal v roce 2010 a původně jen pro vlastní potřebu. V průběhu tří let však společnost své plány změnila a vedle menších skladovacích objektů vybudoval v příhraničním městě moderní haly se zázemím.

„Původně jsme chtěli rozšířit naše, kapacitou již nedostatečné, sklady. Pak se ale objevily možnosti a další náměty postavit větší areál, a tak jsme si řekli, proč ne. Navážeme na naše dlouholeté zkušenosti v oblasti logistiky a nabídneme zase nějaké rozšiřující služby,“ vysvětlil důvody vzniku areálu Kamil Černý, jednatel společnosti Čemat.

 

Zdroj:logisticsatoz

 

 

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme