Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Noví nájemci v Business Parku Rudná

Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle uzavřel v posledních týdnech smlouvy s celkem pěti novými nájemci v logistickém parku Business Park Rudná. Mezi nimi je například distributor jízdních kol Author, poskytovatel logistických služeb Roline International Spedition, či výrobce spotřebního zboží Zepter.

Novým nájemcem v hale 5 Business Parku Rudná je společnost Uloženka.cz, která si zde pronajala 1 350 m2 skladových prostor. V Business Parku Rudná se chystá otevřít nový distribuční uzel pro logistické služby poskytované internetovým prodejcům. Logistické a spediční služby chce v parku rozšířit také společnost Roline International Spedition, která si rozšířila pronájem skladových a kancelářských prostor v hale 2 na celkových 2 150 m2.

Společnost Author, známý dovozce a distributor jízdních kol a cyklo komponent pod vlastní značkou Author, si nově pronajal 1 850 m2 skladových prostor v hale 6. Staronovým nájemcem je společnost GZ Digital Media, která se sem vrací po dvouleté pauze se smlouvou na 1 950 m2 skladových a kancelářských prostor v hale 6, má sloužit jako skladové zázemí pro nový výrobní program společnosti, která sídlí v sousední Loděnici. Posledním novým nájemcem je společnost Zepter, výrobce spotřebního zboží, která prodloužila svou nájemní smlouvu na 2 700 m2.

 

„Uzavřením těchto nájemních smluv se potvrzují naše předpoklady o zvyšující se aktivitě trhu,“ říká k novým smlouvám Milan Korbelář z oddělení industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle a dodává: „Věříme, že tento fakt do konce roku ještě umocníme úspěšným zakončením jednání s dalšími zájemci o výrobní a skladové plochy v Business Parku Rudná.“

Od začátku roku bylo v Business Parku Rudná uzavřeno již 9 nájemních transakcí v celkovém objemu 37 500 m2. Velký zájem o skladové prostory v Rudné dokazuje, že jde o jednu z nejatraktivnějších výrobních a logistických lokalit v Praze. V současnosti je v areálu celkem 20 hal, které dohromady nabízí 150 000 m2 moderních skladových a industriálních ploch.

 

Zdroj: logisticsatoz