Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

2. fáze Areálu Zdiby před dokončením

Jen několik kilometrů severně od Prahy u dálnice D8 se nachází areál Zdiby, jehož druhá fáze výstavby je již téměř před dokončením. Nová třípatrová budova s výměrou 4 900 metrů čtverečních plochy vhodné pro skladovou, výrobní nebo obchodní činnost je již ze 40 % pronajata, zbytek čeká na své nájemce.

K pronájmu jsou nabízeny moderní jednotky ve vysokém standardu s možností dělení prostoru začínajícím už na 190 metrech čtverečních, které budou flexibilně přizpůsobeny dle požadavků budoucího nájemce. Ke každé jednotce je k dispozici také administrativní zázemí. Areál Zdiby poskytuje výbornou dopravní dostupnost z dálnice D8 i z centra Prahy. První fáze projektu je již plně pronajata, dokončení druhé fáze je stanoveno na poslední čtvrtletí roku 2013.

„Klienti, kteří si pronajmou jednotky pro účely skladování a výroby, jistě ocení možnost nakládání zboží přímo z nakládacích můstků, přístup z úrovňového vjezdu nebo možnost instalace portálového jeřábu. Součástí areálu jsou také reprezentativní administrativní prostory vhodné rovněž jako sídlo společnosti a samozřejmostí je i dostatek parkovacích míst,“ uvádí Jakub Holec ze společnosti 108 AGENCY, která má správu areálu a jeho pronájem na starosti.

Areál Zdiby v obci Zdiby v lokalitě Praha – východ je tvořen dvěma halovými objekty A a B o celkové výměře 10 000 m2. V další fázi je plánována výstavba budovy C o ploše 4 000 m2, kde  vzniknou prostory vhodné pro provoz tzv. Small Business Units – malé skladově-obchodní jednotky, které jsou velmi populární v západní Evropě. Areál je dobře dostupný z centra města (do 20 minut), přímo před areálem je zastávka MHD a v blízkosti přibližně 12 minut se nachází stanice metra C Kobylisy. Areál je dobře napojen na dálnici D8.

 

Zdroj: logisticsatoz