Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Areál SČMVD u Prahy zaplnili další nájemci

Společnosti Logik, Czech Ice Group a Decor Italia uzavřely nájemní smlouvy v areálu Svazu českých a moravských výrobních družstev u Prahy. Oznamuje to realitní společnost 108 Agency, která též zprostředkovala pro První Žateckou prostory v Přestanově na Ústecku.

Český tiskárenský a reklamní komplex Logik si pronajal 4 400 mskladovacích prostor po společnosti TRW, která se v areálu v Horních Počernicích soustředila na výrobu volantů. Skladové prostory si pronajala i společnost realizující lední show Czech Ice Group a výhradní distributor dekorativních a profesionálních produktů pro stěny a podlahy italských značek Decor Italia. První Žatecká (součást koncernu Agrofert), která se specializuje zejména na správu a rozvoj majetkových účastí v ovládaných podnicích, obsadila téměř 1 600 m2 v Přestanově v Ústeckém kraji.

Nedávno jsme se podíleli také na prodeji logistického parku R6 severozápadně od Prahy společnosti Skanska. Areál o celkové rozloze téměř 33 hektarů koupil developer a provozovatel logistických nemovitostí Prologis. Logistický park se nachází nedaleko mezinárodního Letiště Václava Havla u dálnice R6 a je dostupný z Pražského okruhu a dálnice D5 spojující Prahu s Německem. Areál nabízí možnosti pro další výstavbu a lze jej tak zvětšit o více než 132 tisíc m2,“ říká jednatel 108 Agency Jakub Holec.

 

Zdroj: skypaper.cz