Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Areál Štěrboholská Business Center dosáhl 100% obsazenosti

Přes 6.500 metrů čtverečních pronajímatelné plochy komerčního areálu Štěrboholská Business Center v Praze 10 je v současnosti plně využito. Prodloužení smluv stávajících nájemců a zajištění několika nových pronájmů zajistila realitně-konzultantská společnost 108 AGENCY.

Stávající pronajatou plochu rozšiřuje společnost VYDIS Group, dodavatel ucelených řešení a produktů v oblasti ICT, projektování a výstavby optických a metalických sítí. Dlouhodobě prodloužila nájemní smlouvu také společnost STILL, poskytovatel intralogistických řešení na míru, která si ke stávající ploše pronajala zázemí skladu. Celkově zde nyní společnost působí na více než 2.250 metrů čtverečních prostor.

Mezi nové nájemce Štěrboholské Business Center patří například společnost Selecta, která si pro svůj provoz v budově pronajala nové komerční prostory. Kanceláře tu má nově i společnost easyMed působící v oblasti zdravotnictví.

„Kvalita objektu a jeho výborné umístění se odráží v příchodu nových nájemců stejně jako v zájmu stávajících klientů prodlužovat zde nájemní smlouvy. To může zároveň potvrzovat i vysoký standard poskytovaných služeb v rámci správy nemovitosti, jež pro objekt dlouhodobě zajišťujeme,“ dodává Jakub Holec, ředitel společnosti 108 AGENCY.

 

Zdroj: logisticsatoz