Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

108 Agency novým vlastníkem SKLADUJ.CZ

Specializovaný realitní portál SKLADUJ.CZ, jenž je zaměřený na pronájem a prodej průmyslových nemovitostí a skladů a poskytování logistických služeb, odkoupila a nyní provozuje společnost 108 Agency.

„Dlouhodobě se setkáváme s názorem, že je nedostatek dostupných informačních zdrojů, na kterých by se setkávala komplexní nabídka průmyslových nemovitostí a logistických služeb. Rozhodli jsme se proto pro odkoupení portálu SKLADUJ.CZ. Chceme tak pokračovat v realizaci již existujícího projektu, obohatit ho a poskytovat široké portfólio logistických služeb na jednom místě,“ uvádí hlavní důvod koupi portálu Jakub Holec, jednatel společnosti.

Portál SKLADUJ.CZ existuje již od roku 2006 a od té doby pomohl mnoha společnostem při vyhledávání vhodných skladových a výrobních prostor. Portál umožňuje uživatelům rychlou orientaci na trhu průmyslových nemovitostí a logistických služeb v rámci otevřené nabídky. V této tradici se 108 Agency rozhodla pokračovat a koncept veřejné komunikace zachovala.

Nejen nový vzhled, ale i nové služby

Změna přišla v podobě nového designu a rozšíření stávající nabídky služeb. „Portál je zcela v novém kabátě a s novými funkcemi, které se mohou v návaznosti na požadavky partnerů a uživatelů dále rozvíjet. Navíc jsme rozšířili současnou nabídku služeb a portál se tak stává ještě komplexnějším. Věříme, že projekt přinese prospěch všem svým uživatelům a usnadní jim jejich práci,“ komentuje novou tvář webu Ondřej Konopásek, konzultant průmyslových nemovitostí 108 Agency.

Portál SKLADUJ.CZ provozovala až do nedávné transakce společnost Logio. Jedná se o přehlednou databázi volných skladových prostor v České republice. Portál je určen nejen pro logistické operátory, ale i pro majitele skladů a průmyslových areálů, nebo pozemků ke komerční výstavbě.